Özel Kalem Müdürlüğü

0262 318 10 00

Başkan Büyükakın, “Kocaeli’nin rotası bellidir”

Tarih: 23 Mayıs, 2019
a a a

Marmara Belediyeler Birliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Eğitim Bir Sen Gebze Şube Başkanı Fazlı Yağmur, AK Parti Gebze Gençlik Kolları Başkanı Ayhan Yılmaz ve yönetimlerinin yanı sıra Çayırova mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. Konuklarına nazik ziyaretleri için teşekkür eden Başkan Büyükakın, “82 milyonluk Türkiye gemisinin yolcularıyız. Ülkemizin geleceğine sahip çıkıyoruz. Bu gemi, milletinin sahip çıkmasıyla yoluna kesintisiz bir şekilde devam edecektir. Kocaeli olarak da rotamız bellidir. Halkımızın hizmetkârı olarak hizmet üretmeye devam ediyoruz” dedi.

“MİLLETİMİZİN EMANETİNİ ASLA YERE DÜŞÜRMEYECEĞİZ”
Kocaeli’nin ülkemizin birliğine ve beraberliğine büyük katkı sunduğunu sözlerine ekleyen Başkan Büyükakın, konuklarıyla olan görüşmelerinde “Milletimize ve bu aziz vatan toprağına her türlü güvenlik ve ekonomik saldırılara rağmen, 2023 yılı hedeflerine ulaşacaktır” açıklamasını yaptı. Tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet diyerek bu anlayışla hareket etmenin önemine vurgu yapan Başkan Büyükakın, “Büyükşehir Belediyesi olarak milletimizin emanetini asla yere düşürmeyeceğiz. Büyük ve güçlü Türkiye davamıza sadakatle Kocaeli’den hizmet edeceğiz” şeklinde konuştu.

“2023 TÜRKİYE’SİNİ GENÇLERİMİZLE BİRLİKTE İNŞA EDECEĞİZ”
Dünyanın neresinde olursa olsun haksızlık, hukuksuzluk, adaletsizlik karşısında sesini yükseltmenin erdemli bir siyaset olduğunu sözlerine ekleyen Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Gebze AK Parti İlçe Gençlik Kolları yönetimiyle olan buluşmasında, “Siyasetimizin sadece Kocaeli ve ülke sınırlarıyla kaldığını kesinlikle düşünmeyin. Filistin davasını sahiplenen, Afrika’ya el uzatan, Orta Asya ve Balkanlar’daki kardeşlerine sahip çıkan bir Türkiye var. Ülkemizdeki ve Kocaeli’deki vatandaşlarımızı sahipleniyor, dertleriyle dertleniyoruz. İhtiyaçlarına ve taleplerine cevap vermek için çalışıyoruz. İnsanımızın mutluluğunu önemsiyor, siyasetimizin merkezine hizmetkarı olduğumuz vatandaşımızı koyuyoruz. Şunu da net bir şekilde biliyoruz ki, 2023 Türkiye’sini gençlerimizle birlikte inşa edeceğiz. 2053 ve 2071 Türkiye’sinin mimarları yine gençlerimiz olacak” diyerek sözlerini tamamladı. Birliktelikler yapılan istişarelerin ardından sona erdi.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım