Özel Kalem Müdürlüğü

0262 318 10 00

‘’Bayrağımıza ve tüm kutsallarımıza sahip çıktınız’’

Tarih: 15 Mayıs, 2019
a a a

Marmara Belediyeler Birliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Eğitim Bir-Sen 1 No’lu Şube Başkanı ve Memur-Sen Konfederasyonu Kocaeli İl Temsilcisi Şahin Yaşlık ile şube başkanlarını makamında konuk etti. Yerel konular üzerine görüş alışverişinin ardından konuklarına nazik ziyaretleri için teşekkür eden Büyükakın, Memur-Sen’in her daim milli iradenin yanında yer aldığını dile getirerek, “Demokrasinin, insan hak ve hürriyetlerinin yerleşmesine verdiğiniz destek için sizlere çok teşekkür ediyorum. Hep birlikte küresel adaletsizliklere karşı sesinizi yükseltme noktasında sergilediğiniz tutum içinde bir kez daha üyelerinizi ve sizleri kutluyorum” ifadelerini sarf etti.

ÜLKEMİZİN YAŞADIĞI HER SIKINTILI DURUMDA SORUMLULUK ALDINIZ
“Ülkesi, kenti ve insanı için çalışan nitelikli personellerin varlığıyla Kocaeli’nde dün olduğu gibi bugün ve yarın da halkımıza hizmet edeceğiz” diyen Başkan Büyükakın, Memur-Sen ailesinin her daim hakkın ve gerçeğin yanında olduğunu, kalpleri ülkesi için attığına şahit olduklarını dile getirdi. Memur-Sen’in ülkemizde yaşanan zorlu süreçler başta olmak üzere, dünyanın farklı bölgelerindeki zalimlerin karşısında söz söyleyen bir hareket olduğunu söyleyen Büyükakın, “15 Temmuz FETÖ darbe girişimi başta olmak üzere bu ülkemizin yaşadığı her sıkıntılı durumda sorumluluk aldınız, bayrağımıza ve tüm kutsallarımıza sahip çıktınız” şeklinde konuştu.

MAZERET ÜRETMEDEN MAHARETİMİZİ ORTAYA KOYACAĞIZ
Memurların hakları noktasında üzerlerine düşenleri bugüne kadar yerine getirdiklerini de sözlerine ekleyen Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, belediyemiz çatısı altında halkımıza verilen hizmetlerin en yüksek seviyede verimli geçmesinde memurlarımıza büyük görev düştüğünü de vurguladı. “Bu aziz milletimizin hizmetindeyiz” diyerek sözlerini sürdüren Büyükakın, “Durmayacağız, çalışacağız ve önümüze çıkan sorunlara karşı da mazeret üretmeden maharetimizi ortaya koyacağız. Şunu biliyoruz ki, halkımızın gönüllerine girmek için çıktığımız bu yolda başarılı olacağız. Duasını alacak her hayırlı işte Memur-Sen ailesinin bizlere destek vermesini istiyoruz. Vatandaşımızı mutlu edecek adımları da hep birlikte atacağız” diyerek sözlerini tamamladı. Memur-Sen Kocaeli İl Temsilcisi Yaşlık ve beraberindeki heyet, Büyükakın’ın Büyükşehir Belediye Başkanı seçilmesinden dolayı tebriklerini de ilettiler.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım