Özel Kalem Müdürlüğü

0262 318 10 00

Muhtarlardan Başkan Karaosmanoğlu’na hizmet teşekkürü

Tarih: 10 Nisan, 2014
a a a

Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şubesi yöneticileri ve muhtarlar, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu'nu makamında ziyaret ederek tebrik etti.

10 YILDA BÜYÜK HİZMET GÖRDÜK

Başkan Karaosmanoğlu’nu tebrik eden Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şubesi Başkanı Vedat Yoldaş, “10 yıllık süreç içerisinde bütün cadde ve sokaklarımız hizmet gördü. “İzmit’teki 102 muhtar arkadaşımız var. Bunun 37 tanesi değişti. Yeni arkadaşlarımız da sizinle çalışma fırsatı bulacaklar. Sizin arkadaşlarımıza gerekli katkı ve desteği vereceğinizi biliyoruz” dedi.

KOCAELİ’DE GÜZEL BİR SEÇİM OLDU

Seçimlerin muhtarlar için de kolay olmadığını söyleyen Başkan Karaosmanoğlu, “Muhtarlık için de çok ciddi ve güzel bir yarış oluyor. Bu seçimlerin en güzel yanı, sandık başındaki ufak tefek tartışmaların dışında, hiç kimsenin burnunun kanamamış olması. Demokrasilerde olması gereken de budur” diye konuştu.

BİRLİK OLMALI ZAMANI

Seçimlerin bir yarış olduğunu ifade eden Başkan Karaosmanoğlu, “Kaybeden arkadaşlarımız kazananları tebrik etmeli. Kazananlar da kaybedenleri dışlamamalı. Özellikle köylerimizde kardeşliğin, ahbaplığın devam etmesi lazım. Böyle olmasını arzu ediyoruz” şeklinde konuştu.

HER ZAMAN ARAYABİLİRSİNİZ

Muhtarlara önem verdiğini dile getiren Başkan Karaosmanoğlu, “Zaten birçoğunuzda vardır ama yeni arkadaşlarımız da benim telefonumu alsın. Her zaman rahatlıkla ulaşabilirsiniz. İlgili birimlerimizin de numaraları siz de bulunsun” dedi.

KÖYLERİMİZ AVRUPA İLE YARIŞACAK

Kaynakları en etkin şekilde kullanmaya çalıştıklarını söyleyen Başkan Karaosmanoğlu, “Adaletli, eşit bir şekilde hizmet vermeye çalışıyoruz. Sizler de bu şekilde yaklaşın. Birlikte olun, ortak hareket edin. Önümüzdeki beş yılda köylerimizi Avrupa’nın köyleriyle yarışır bir hale getireceğiz” diye konuştu.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım