Özel Kalem Müdürlüğü

0262 318 10 00

İlim Yayma’dan Başkan Karaosmanoğlu’na tebrik

Tarih: 10 Nisan, 2014
a a a

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İlim Yayma Cemiyeti Kocaeli Şube Başkanı Feyzi Utaş ve yönetimini ağırladı. Başkan Karaosmanoğlu’nu tebrik eden Utaş ve yönetimi yeni dönemde de başarıların devam etmesini diledi.

UTAŞ’TAN TEBRİK VE TEŞEKKÜR

Başkan Karaosmanoğlu’na İlim Yayma Cemiyeti’nin Kocaeli genelindeki çalışmalarıyla ilgili bilgi aktaran Utaş, ‘’Destekleriniz için teşekkür ediyoruz’’ ifadesini kullandı. İlim Yayma Cemiyeti’nin özellikle açtığı yurtlarla eğitime önemli bir katkı sunduğuna değinen Başkan Karaosmanoğlu, Utaş ile yöneticileri çalışmalarından dolayı kutladı ve Kocaeli’nde eğitime yapılan her yatırıma destek vermeye hazır olduklarını söyledi.

EĞİTİME DESTEĞE HAZIRIZ

Başkan Karaosmanoğlu, ‘’İlim Yayma Cemiyeti, Türkiye genelinde önemli hizmetler yapmış, tarihi ve köklü bir kurumdur. Kocaeli’nde de bugüne kadar yapılan çalışmalara yenilerini ekleyeceğinize inanıyoruz. Kocaeli’ne faydası dokunacak her türlü yararlı çalışmanın yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz’’ ifadesini kullandı.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım