Özel Kalem Müdürlüğü

0262 318 10 00

KİYAD’dan Yetim Gecesi’ne davet

Tarih: 10 Nisan, 2014
a a a

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kocaeli İnsani Yardım Derneği (KİYAD) Başkanı İsmail Yeşildal ve yönetimini ağırladı. “Hayırlı olsun” diyen KİYAD yönetimi yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler verirken, Başkan Karaosmanoğlu’nu Yetim Gecesi’ne davet etti.

3. DÖNEMİ KUTLADILAR

Kocaeli İnsani Yardım Derneği (KİYAD) Başkanı İsmail Yeşildal ve yönetimi, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nu makamında ziyaret ederek 3. dönemi kutladı. Başkan Karaosmanoğlu’nu 22 Nisan’da yapılacak olan Yetim Gecesi’ne davet eden KİYAD yönetimi çalışmalarını anlattı.

SURİYE’YE 25 TIR DOLUSU YARDIM

KİYAD Başkanı İsmail Yeşildal, Başkan Karaosmanoğlu’nun da katıldığı uğurlama programıyla son olarak Suriye’ye 7 TIR dolusu insani yardım ulaştırdıklarını hatırlattı. Konvoyda bin 150 yatak, un, kuru gıda, ilaç ve giysiden oluşan 150 ton insani yardım malzemesi bulunduğunu anlatan Yeşildal, Suriye’ye toplamda 25 TIR’lık yardımda bulunduklarını belirtti.

İHH’YA DESTEĞE DEVAM

İnsani Yardım Derneği’nin dünyanın dört bir yanında mazlumlara yardım konusunda öncülük yaptığını dile getiren Başkan Karaosmanoğlu, "Biz de gücümüz yettiğince bu kervana destek sağlamaya çalışıyoruz" dedi. Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Suriyeli kardeşlerimizin hayatını kolaylaştırmak anlamında yaptığınız güzel çalışmaları takip ediyoruz. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da gereken desteği vermeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım