Özel Kalem Müdürlüğü

0262 318 10 00

Romanlardan Başkana ziyaret

Tarih: 9 Nisan, 2014
a a a

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu seçimin ardından tebrikleri makamında kabul etmeye devam ediyor. Kocaeli Roman Federasyonu da gerek başkanı tebrik etmek gerekse 8 Nisan Dünya Romanlar Günü dolayısıyla Başkan Karaosmanoğlu’nu ziyaret etti.

VARLIĞIMIZI KABUL ETTİRDİK

Kocaeli Roman Federasyonu Başkan Ahmet Çokyaşar ve yönetim kurulu üyelerinin katıldığı ziyarette Başkan Karaosmanoğlu’na çiçek takdim eden Romanlar, sıkıntılarını da dile getirdi. Çokyaşar “Bizler yıllarca mücadele verdik. Ve son yıllarda da varlığımızı kabul ettirdik. Size destekleriniz için teşekkür ediyoruz. Görevinizde de başarılar diliyoruz” dedi.

HERKESİN BAŞKANIYIM

Başkan Karaosmanoğlu da her zaman Roman vatandaşların yanında olduklarını belirterek “Ben herkesin başkanıyım. Ayrım yok, Kocaeli’de yaşayan herkes benim hemşehrimdir. Bu kent hepimizin. Bu kente birçok projeyi yine birlikte hayata geçireceğiz”diye konuştu.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım