Özel Kalem Müdürlüğü

0262 318 10 00

Başkan tebrikleri kabul etmeye devam ediyor

Tarih: 3 Nisan, 2014
a a a

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanlığına yeniden seçilen Başkan İbrahim Karaosmanoğlu, tebrikleri kabul etmeye devam ediyor. Ziyaretçi akınına uğrayan Başkan Karaosmanoğlu’nu sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve vatandaşlar da makamında tebrik etti.

HALKIMIZI YÜRÜYÜŞLERE BEKLİYORUM

Kent halkının gösterdiği ilgiden büyük memnuniyet duyduğunu dile getiren Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, yeni dönemde de halkla iç içe olacağını söyledi. Özellikle yürüyüş programlarında kent halkını yanında görmek istediğini belirten Başkan Karaosmanoğlu, “Ben haftanın üç günü Kocaelimizin çeşitli yerlerinde yürüyorum. Yürümekten zevk alıyorum. Halkımızı da yanımda görmek istiyorum” dedi.

ÇEŞİTLİ STK’LAR

Başkan Karaosmanoğlu’nu; Araştırma Kültür Vakfı, Kocaeli İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği (KİHMED), Başiskele Din Görevlileri Derneği, Başiskele Balıkçılar Derneği, Vakıfbank ve Ziraat Bankası Bölge Müdürleri, Vanlılar Derneği gibi sivil toplum kuruluşu temsilcileri ziyaret ederek tebrik ettiler.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım