Özel Kalem Müdürlüğü

0262 318 10 00

Başkan Karaosmanoğlu tebrikleri kabul ediyor

Tarih: 2 Nisan, 2014
a a a

Her iki kişiden birinin oyunu alarak yeniden seçilen Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, tebrikleri kabul ediyor. Belediye hizmet binasında tebrikleri kabul eden Başkan Karaosmanoğlu, ziyaretçi akınına uğruyor.

HERKESİN BAŞKANI

Kocaelililerin büyük teveccühü ile yeniden seçilmekten büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, ‘Herkesin Başkanı’ olarak hizmet etmeye devam edeceğini söyledi.

HEDEF 2023

Hiçbir ayrım yapmadan kentin her yerine eşit hizmet götüreceğini vurgulayan Başkan Karaosmanoğlu, “Aldığımız başarıda herkesin payı vardır. Tüm personelimizin, halkımızın bu başarıda imzası vardır. Kocaeli’yi 2023 hedefi yolunda hazırlayarak büyük hizmetler vermeye devam edeceğiz” dedi.

ZİYARETÇİ AKINI

Başkan Karaosmanoğlu’nu AK Parti Kocaeli milletvekili Zeki Aygün, Sağlık Sen Kocaeli Şube Başkanı Kerem Özgüler ve yönetimi, Kocaeli Minibüsçüler ve Otobüsçüler Odası Başkanı Mustafa Kurt ve yönetimi, Kocaeli Çiftçiler Dernek Başkanı Faruk Tezer ve yönetimi, Yuvacık Taşıyıcılar Kooperatifi Selim Koral ve yönetimi ile Mehmet Ali Paşa Mahalle Muhtarı Yaşar Doğan ve azaları ziyaret ederek tebrik ettiler.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım