Özel Kalem Müdürlüğü

0262 318 10 00

Vergiler hizmet olarak halkımıza dönüyor

Tarih: 25 Şubat, 2014
a a a

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kocaeli Vergi Dairesi Başkanı Kadir Koşucu ve şube müdürlerini makamında ağırladı. Vergi Haftası nedeniyle gerçekleştirilen ziyarette Başkan Karaosmanoğlu, toplanan vergilerin, kente hizmet olarak geri döndüğünü söyledi.

BAŞKAN’A TEŞEKKÜR

Kocaeli Vergi Dairesi Başkanı Kadir Koşucu, Grup Müdürü Mustafa Küçükbalkaya, Usül Müdürü Ersevinç Yılmaz ve Uygulama Müdür Vekili Mevlüde Uysal Vergi Haftası dolayısıyla Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nu ziyaret etti. Başkan Karaosmanoğlu'na bir plaket takdim eden ve yakasına Vergi Haftası rozetini takan Koşucu, Büyükşehir'in desteklerinden dolayı teşekkür etti.

ÜZERİMİZE DÜŞENİ YAPARIZ

Vergilendirilmiş kazancın en değerli kazanç olduğunu vurgulayan Başkan Karaosmanoğlu, "Büyükşehirlerde, o kentlerde toplanan vergilerin belirli bir oranı belediyelerin gelirini oluşturuyor. Bu kentte toplanan vergi, bu kente hizmet olarak geri dönüyor. Halkımızın verdiği vergileri israf etmeden, planlı bir şekilde yatırıma dönüştürüyoruz. Bu nedenle Vergi Haftası'na önem veriyoruz. Büyükşehir olarak halkımızın vergi konusunda bilinçlendirilmesi için üzerimize düşeni yapmaya hazırız" ifadesini kullandı.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım