Özel Kalem Müdürlüğü

0262 318 10 00

İlim Yayma’dan teşekkür ziyareti

Tarih: 10 Ocak, 2014
a a a

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İlim Yayma Cemiyeti Kocaeli Şube Başkanı Fevzi Utaş ile yönetim kurulunu kabul etti. Utaş ile beraberindeki heyet, Başkan Karaosmanoğlu’na kendilerine olan ilgisi ve katkıları nedeniyle teşekkür etti.

HER ZİYARETTE MORAL BULUYORUZ

İlim Yayma Cemiyeti Kocaeli Şube Başkanı Fevzi Utaş ile yönetim kurulu üyeleri, Başkan Karaosmanoğlu’nu ziyaret etti. Başkan Karaosmanoğlu’na İlim Yayma Cemiyeti’nin Kocaeli genelindeki çalışmalarıyla ilgili bilgi aktaran Utaş, ‘’Sizi her ziyarete geldiğimizde moral buluyoruz. Destekleriniz için teşekkür ediyoruz’’ ifadesini kullandı. İlim Yayma Cemiyeti’nin özellikle açtığı yurtlarla eğitime önemli bir katkı sunduğuna değinen Başkan Karaosmanoğlu, Utaş ile yöneticileri çalışmalarından dolayı kutladı ve Kocaeli’nde eğitime yapılan her yatırıma destek vermeye hazır olduklarını söyledi.

EĞİTİME DESTEĞE HAZIRIZ

İlim Yayma Cemiyeti Kocaeli Şubesi Başkanı Utaş ile yönetim kurulu üyelerine çalışmalarında başarılar dileyen Başkan Karaosmanoğlu, ‘’İlim Yayma Cemiyeti, Türkiye genelinde önemli hizmetler yapmış, tarihi ve köklü bir kurumdur. Kocaeli’nde de bugüne kadar yapılan çalışmalara yenilerini ekleyeceğinize inanıyoruz. Kocaeli’ne faydası dokunacak her türlü yararlı çalışmanın yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz’’ ifadesini kullandı.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım