Özel Kalem Müdürlüğü

0262 318 10 00

En ücra köşelere kadar hizmet ediyoruz

Tarih: 7 Ocak, 2014
a a a

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kartepe Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Türker ile beraberindeki muhtarları ve İzmit Sanayi Mahallesi Muhtarı Osman Çilingir ile mahalle sakinlerini ayrı ayrı kabul etti. Başkan Karaosmanoğlu, Kocaeli’nin kent merkezinden köylerine kadar en ücra köşelerine Büyükşehir’in hizmet elinin ulaştığını söyledi.

KARTEPELİ MUHTARLAR ZİYARET

Kartepe Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Türker ile beraberindeki muhtarlar ve İzmit Sanayi Mahallesi Muhtarı Osman Çilingir ile mahalle sakinleri, Başkan Karaosmanoğlu’na ayrı ayrı konuk oldu. Kalabalık bir heyetle Başkan Karaosmanoğlu’nu ziyaret eden Kartepeli muhtarlar, Büyükşehir’in hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. Kartepe’ye ilk günden itibaren sahip çıktıklarını hatırlatan Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Gecemizi gündüzümüze katarak Kartepe ve Kartepe halkı için çalıştık. Kartepe’ye verdiğimiz sözleri yerine getirdik’’ ifadesini kullandı.

SANAYİ MAHALLESİ HEYETİ

Sanayi Mahallesi Muhtarı Çilingir ile mahalle sakinlerinin Başkan Karaosmanoğlu’nu ziyaretinde İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan da hazır bulundu. Mahalle sakinleri Sanayi Mahallesi’nin 10 yıl öncesiyle bugünü arasında çok fark bulunduğunu dile getirerek, Başkan Karaosmanoğlu’na teşekkürlerini iletti. Sanayi Mahallesi sakinlerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Kocaeli’nde halkımızın istemediği hiçbir şeyi yapmadık ve yapmayacağız. Sanayi Mahallesi sakinlerimize bizden selamlarımızı ve sevgilerimizi iletin’’ şeklinde konuştu.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım