Özel Kalem Müdürlüğü

0262 318 10 00

Kocaeli’ne insan odaklı hizmet ediyoruz

Tarih: 26 Aralık, 2013
a a a

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kocaeli Siirtliler Derneği Başkanı Celal Özak, Cem Vakfı Genel Müdürü Ali Rıza Kaçan ve Körfez’deki iş adamlarından oluşan heyeti, ayrı ayrı kabul etti. Sivil toplum kuruluşlarının kente yönelik görüş ve önerilerine değer verdiklerini söyleyen Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Kocaeli’ne insan odaklı hizmet ediyoruz, eserlerimizin odağında halkımız bulunuyor’’ dedi.

DERNEKLERDEN BAŞKAN’A ZİYARET

Kocaeli Siirtliler Derneği Başkanı Celal Özak, Cem Vakfı Genel Müdürü Ali Rıza Kaçan ve Körfez’deki iş adamlarından oluşan heyet, Başkan Karaosmanoğlu’nu ayrı ayrı ziyaret etti. Siirtliler Derneği Başkanı Celal Özak ile yönetiminin ziyaretinde Başkan Vekili Zekeriya Özak da hazır bulundu. Cem Vakfı Genel Müdürü Ali Rıza Kaçan’a Başkan Karaosmanoğlu’nu ziyaretinde Büyükşehir Cemevleri Koordinatörü Mutlu Beyazgül eşlik etti. Öte yandan Körfez’deki iş adamlarından oluşan bir heyet de Başkan Karaosmanoğlu’na konuk oldu.

ENERJİMİZİ HALKIMIZDAN ALIYORUZ

Kocaeli’ndeki STK’ların ve her kesimin görüş ve önerilerinin hizmetlerine öncülük ettiğini dile getiren Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Halkımızın, esnafımızın, işadamlarımızın, derneklerimizin Kocaeli’ne yönelik ufku, görüş ve önerileri bizim için çok değerlidir. Eserlerimize halkımızın görüşleri, öneri ve dilekleri yön veriyor. Halkımızdan aldığımız güç ve enerjiyle, yine halkımız için gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyoruz’’ şeklinde konuştu.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım