Özel Kalem Müdürlüğü

0262 318 10 00

Hayatın her alanında kentin hizmetindeyiz

Tarih: 16 Aralık, 2013
a a a
Hayatın her alanında kentin hizmetindeyiz

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Bem-Bir-Sen Kocaeli Şube Başkanı Sadican Aygen, Derince Sırrıpaşa Mahallesi Muhtarı Cevat Aygün, KİHMED Başkanı Zafer Sevil ve Ensar Vakfı Kocaeli Şube Başkanı Musa Taşçı’yı ayrı ayrı kabul etti. Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Büyükşehir, hayatın her alnında Kocaeli halkının yanında ve hizmetinde oldu, olmaya da devam edecek’’ dedi.

STK’LARDAN BAŞKAN’A ZİYARET

Bem-Bir-Sen Kocaeli Şube Başkanı Sadican Aygen, Derince Sırrıpaşa Mahallesi Muhtarı Cevat Aygün ile beraberindeki heyet, KİHMED Başkanı Zafer Sevil ve Ensar Vakfı Kocaeli Şube Başkanı Musa Taşçı, yönetimleriyle birlikte Başkan Karaosmanoğlu’na ayrı ayrı konuk oldu. Konuklarıyla yakından ilgilenen ve görüş alışverişinde bulunan Başkan Karaosmanoğlu, Kocaeli’nde yapılan hizmetlerle ilgili öneri ve fikirlerini de aldı.

ÖRNEK PROJELER ÜRETİYORUZ

Kocaeli’ne hayatın her alanında hiçbir ayırım yapmaksızın hizmet ettiklerini söyleyen Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Kocaeli’nde 2004 yılından bu yana binlerce kilometre içmesuyu, kanalizasyon ve yağmur suyu hattı döşedik. Yeni ve modern arıtma tesisleriyle temizlediğimiz İzmit Körfezi’nde Mavi Bayraklı halk plajımız var. Coğrafi Bilgi Sistemimiz ve Scada sistemimizle teknolojiyi yakından takip ediyoruz. 41 Kart Projemiz, Annelere Süt Projemiz, belediyecilikte örnek alınıyor’’ açıklamasını yaptı.

HER ALANDA HİZMET ETTİK

Alt yapı ve sosyal belediyeciliğin yanı sıra tüm alanlarda Kocaeli’ne hizmet ettiklerini hatırlatan Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Kent Konut ile binlerce aileyi ev sahibi yaptık. Restorasyon projeleriyle kentin tarihini yeniden canlandırdık. Kültür merkezlerimizle kentin sosyal hayatına katkı sağladık. Kitap fuarımız Türkiye’nin önde gelen fuarları arasına girdi. Spor okullarımızla binlerce çocuğumuza spor yapma imkanı sağladık. 9 yılda bin 855 amatör spor kulübüne 10 milyon TL’lik katkıda bulunduk. Görüldüğü gibi hayatın her alanında halkımızın yanında olduk, destek verdik, hizmet ettik’’ şeklinde konuştu.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım