Özel Kalem Müdürlüğü

0262 318 10 00

Kandıra’ya üst düzey yatırım yaptık

Tarih: 27 Kasım, 2013
a a a

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kandıra’nın Akçaova bölgesindeki köy muhtarlarını kabul etti. Muhtarların yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür ettikleri Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Kandıra’ya ilçe merkezinden köylerine, sahillerine kadar üst düzey yatırım yaptık’’ dedi.

KÖY MUHTARLARI ZİYARET

Kandıra’nın Akçaova bölgesinde yer alan köylerin muhtarları, Başkan Karaosmanoğlu’nu ziyaret etti. Genel Sekreter Yardımcısı Ercan Yazıcı’nın da hazır bulunduğu ziyarette köy muhtarları, Başkan Karaosmanoğlu’na Kandıra’ya yapılan hizmetlerden dolayı teşekkürlerini iletti.

İHTİYAÇLARI İLETTİLER

Başkan Karaosmanoğlu’nun her fırsatta Kandıra’nın köylerine konuk olduğunu hatırlatan muhtarlar, ‘’Başkanımız Karaosmanoğlu’nun köylerimize ne kadar önem verdiğini biliyoruz’’ ifadesini kullandı. Muhtarlar, yapılan çalışmaların yanı sıra köylerinin ihtiyaçlarını da Başkan Karaosmanoğlu’na iletti.

MUHTARLAR HİZMET YARDIMCIMIZ

Kocaeli’nin ve Kandıra’nın tüm köylerine hizmet ettiklerini hatırlatan Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Suyu akmayan, yolu olmayan köyümüz kalmayacak diye yola çıktık ve bu yolda çok önemli mesafeler aldık. Elbette ihtiyaçlar ve yapılacak işler bitmez. Özellikle Kandıra’da üst düzey yatırımlara imza attık. Mavi Bayraklı halk plajıyla, sahil düzenlemeleriyle, yollarıyla ve yapımı devam eden Namazgah Barajı’yla Kandıra’nın geleceği çok parlaktır. Bu hizmetlerde muhtarlar bizim en büyük yardımcılarımızdır’’ şeklinde konuştu.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım