Özel Kalem Müdürlüğü

0262 318 10 00

Tüysüzler en güzel mahalle olacak

Tarih: 21 Kasım, 2013
a a a

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İzmit Tüysüzler Mahallesi sakinlerini kabul etti. Başkan Karaosmanoğlu’nu çiçeklerle ziyaret eden mahalle sakinleri, hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. Başkan Karaosmanoğlu, Tüysüzler’in İzmit’in en güzel mahallelerinden biri olacağını söyledi.

MAHALLE HEYETİNDEN ZİYARET

İzmit Tüysüzler Mahallesi sakinlerinden oluşan heyet, Başkan Karaosmanoğlu’nu ziyaret etti. Çiçeklerle Başkan Karaosmanoğlu’na konuk olan mahalle sakinleri, hizmetlerinden dolayı kendisine teşekkür etti. Mahallenin ihtiyaçlarını da Başkan Karaosmanoğlu’na ileten Tüysüzler sakinleri, bölgelerine yapılan hizmetlerden memnun olduklarını iletti.

HİZMETLER DEVAM EDECEK

Tüysüzler Mahallesi’nin her geçen gün büyüdüğünü ve buna paralel olarak geliştiğini ifade eden Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Tüysüzler Mahallemizin tüm ihtiyaçlarını yakından biliyor ve takip ediyoruz. Bugüne kadar mahallemize önemli hizmetler yaptık. İhtiyaçlar dahilinde hizmetlerimiz artarak devam edecek. Tüysüzler, yakın bir gelecekte İzmit’in en güzel mahallelerinden biri olacak’’ ifadesini kullandı.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım