Özel Kalem Müdürlüğü

0262 318 10 00

Halkımızdan hiç kopmadık

Tarih: 15 Kasım, 2013
a a a

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kocaeli Afyonlular Derneği, Kars, Ardahan, Iğdır Vakfı ve Kartepe Anadolulular Derneği’ni ayrı ayrı kabul etti. Kocaeli’nin Türkiye’nin mozaiğini yansıttığını ifade eden Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Kocaeli ailesinin bir ferdi olarak, gece gündüz demeden, 7/24 hizmet etmenin mutluluğunu yaşıyoruz’’ dedi.

HEMŞERİ DERNEKLERİ ZİYARET

Kocaeli Afyonlular Derneği Başkanı Refik Ölçer, Kars, Ardahan, Iğdır Vakfı Başkan Erdoğan Bozkurt ve Kartepe Anadolulular Derneği Başkanı Ahmet Aydın, yönetimleriyle birlikte ayrı ayrı Başkan Karaosmanoğlu’na konuk oldu. Dernek yöneticileri, Kocaeli’ne olan hizmetleri ve hemşeri derneklerine gösterdiği yakın ilgi nedeniyle Başkan Karaosmanoğlu’na teşekkür etti.

HALKIMIZDAN HİÇ KOPMADIK

Kocaeli’nin Türkiye’nin dört bir köşesinden gelenlere kucak açtığını ve Türkiye’nin mozaiğini oluşturduğunu hatırlatan Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Kocaeli ailesinin bir ferdi olarak, halkımıza hizmet ediyoruz. Halkımızdan hiç kopmadık. Farklılıklarımızı zenginliğimiz olarak görüyoruz’’ ifadesini kullandı.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım