Özel Kalem Müdürlüğü

0262 318 10 00

Başkan Karaosmanoğlu personeli ile bayramlaştı

Tarih: 12 Ekim, 2013
a a a
Başkan Karaosmanoğlu personeli ile bayramlaştı

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Büyükşehir personeliyle bayramlaştı. Antikkapı’da geniş bir katılımla düzenlenen bayramlaşmada personele seslenen Başkan Karaosmanoğlu, halka hizmet için çalışmaya devam edeceklerini ifade etti.

GENİŞ KATILIM

Başkan Karaosmanoğlu, Antikkapı’da düzenlenen törenle Büyükşehir personeliyle bayramlaştı. Geniş bir katılımın sağlandığı bayramlaşmada Başkan Karaosmanoğlu’nun yanı sıra Genel Sekreter Ersin Yazıcı, Başkan Vekili Zekeriya Özak, Başkan Danışmanları, Genel Sekreter Yardımcıları, Daire Başkanları, Şube Müdürleri ve bağlı kurumların genel müdürleri hazır bulundu.

HEPİNİZİN ALIN TERİ VAR

Bayramlaşma programında Büyükşehir personeline seslenen Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Kocaeli’de hizmet için çalışmalarımızı hız kesmeden sürdürüyoruz. Vatandaşlarımızın refahı için sürdürdüğümüz bu hizmetleri tüm personelimizle beraber hayata geçiriyoruz. Kentin dört bir yanında görev yapan tüm personelimizin bu çalışmalarda alın teri var. Bizim başarımız sizin gösterdiğiniz üstün çalışma azmi ile doğru orantılı. Daha yapacak çok işlerimiz var. Büyükşehir olarak kent merkezinden köylerine kadar, en ücra köşelerine kadar hizmet ediyoruz. Hizmet etmeye de devam edeceğiz’’ şeklinde konuştu.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım