Özel Kalem Müdürlüğü

0262 318 10 00

Muhtarlardan balık ziyafeti

Tarih: 22 Eylül, 2013
a a a
Muhtarlardan balık ziyafeti

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şubesi’nin Sepetçi Göleti kıyısında düzenlediği balık ziyafetine katıldı. ‘’Muhtarlar hizmet ortağımızdır’’ diyen Başkan Karaosmanoğlu, bir ara mangalın başına geçerek muhtarlara balık kızarttı.

GELENEKSEL BALIK ZİYAFETİ

Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şubesi Başkanı Vedat Yoldaş ile derneğe üye muhtarların geleneksel hale getirdiği balık ziyafeti Sepetçi Göleti kıyısında yapıldı. Geniş bir katılımla gerçekleşen balık ziyafetinde Başkan Karaosmanoğlu da muhtarları yalnız bırakmadı.

BAŞKAN BALIK PİŞİRDİ

Dernek başkanı Yoldaş ve yönetimi tarafından karşılanan Başkan Karaosmanoğlu, etkinliğe katılan tüm muhtarlarla tek tek tokalaştı. Muhtarların yoğun ilgisiyle karşılanan Başkan Karaosmanoğlu, bir ara mangalın başına geçerek muhtarlara balık pişirdi.

MUHTARLAR HİZMET PAYDAŞIMIZ

Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Muhtarlar bizim hizmet paydaşımızdır. Mahallesinin ve köyünün babası, abisi, annesi, ablası olan muhtarlarımız çok önemli bir görevi yerine getirmektedir. Büyükşehir olarak muhtarlarımızın işini kolaylaştırmak, halkımıza en güzel hizmeti sunmalarını sağlamak adına önemli katkılar sunuyoruz. Böyle güzel bir günde muhtarlarımızla bir arada bulunmaktan mutluluk duyuyorum’’ dedi.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım