Özel Kalem Müdürlüğü

0262 318 10 00

Kandıra’ya hizmet yağıyor

Tarih: 20 Eylül, 2013
a a a

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kandıra ve Çevre Köyleri Derneği Başkanı Hüseyin Öz ile yönetimini kabul etti. Kandıra’ya ayrı bir önem verdiklerini söyleyen Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Kandıra’nın gelecek 100 yılını düşünerek hizmet ediyoruz. Kandıra’ya sağanak gibi hizmet yağıyor’’ dedi.

KANDIRA VE ÇEVRE KÖYLERİ DERNEĞİ

Kandıra ve Çevre Köyleri Dernek Başkanı Hüseyin Öz ile yönetimi, Başkan Karaosmanoğlu’nu ziyaret etti. Dernek başkanı Öz ile yöneticiler, Kandıra’nın daha yaşanabilir bir şehir olması için Büyükşehir’in çok önemli hizmetler yaptığını söyledi ve Başkan Karaosmanoğlu’na teşekkür etti. Dernek yönetimi, Kerpe halk plajında yapılan çalışmaların ve Cebeci halk plajına alınan Mavi Bayrağın Kandıra’ya çok yakıştığını dile getirdi.

HİZMETİ DERT EDİNDİK

Kandıra’nın ve Kandıra halkının 365 gün 7/24 hizmetinde olduklarını ifade eden Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Dere ıslahlarıyla, yollarıyla, alt yapısıyla, içme suyu ve atık su arıtma tesisleriyle Kandıra’nın hizmetindeyiz. Kandıra’yı turizmin başkenti yapmak için çalışıyoruz. Artık yaz aylarında Kandıra’da su sorunu yaşanmıyor. Namazgah Barajımızla birlikte Kandıra’da 100 yıl su sorunu yaşanmayacak. Biz Kandıra’ya ve Kandıra halkına hizmeti dert edindik. Şimdiden 2014’te Kandıra’ya yapacağımız hizmetleri planlıyoruz. Yaz dönemi girmeden tüm hazırlıklarımızı tamamlamış olacağız’’ şeklinde konuştu.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım