Özel Kalem Müdürlüğü

0262 318 10 00

İzmit Körfezi’nin derinlikleri Mavi Tutku’da

Tarih: 19 Eylül, 2013
a a a

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, TRT Mavi Tutku programının yapımcı ve sunucusu Hakan Aslan’ı kabul etti. Başkan Karaosmanoğlu, griden yeşile dönen İzmit Körfezi’nin derinliklerinde yeniden başlayan canlı yaşamını ekranlara en güzel şekilde yansıtması nedeniyle programın yapımcı ve sunucusu Aslan’a teşekkür etti.

MAVİ TUTKU SUALT BELGESELİ

TRT ekranlarında yayınlanan Mavi Tutku sualtı belgeselinin yapımcı ve sunucusu Hakan Aslan, Başkan Karaosmanoğlu’na konuk oldu. Başkan Danışmanı Ömer Polat’ın da hazır bulunduğu ziyarette Başkan Karaosmanoğlu, kendisi dalış yaparak İzmit Körfezi’nin derinliklerinde yeniden başlayan canlı yaşamını kamerasına yansıtan Aslan’a teşekkür etti.

KÖRFEZİN DERİNLİKLERİ GÖRÜNTÜLENDİ

Değirmendere’de yıllardır dalış yaptığını ifade eden belgesel yapımcısı Aslan, ‘’Son zamanlarda yaptığımız dalışlarda İzmit Körfezi’nin derinliklerinde canlı yaşamının yeniden başladığını, daha önce görmediğimiz türlerin yeniden körfeze döndüğünü gördük. Bunun üzerine İzmit Körfezi’nde yaşanan değişimi ekranlara yansıtan bir belgesel çektik. İzmit Körfezi’nde yaşanan bu değişimi ekranlara yansıtmak, Kocaeli’nde kaldığımız günlerde yeşile uyanmak bizi çok mutlu etti’’ ifadesini kullandı.

TRT EKRANLARINDA YAYINLANIYOR

Yapımcılığını ve sunuculuğunu Hakan Aslan’ın üstlendiği Mavi Tutku sualtı belgeseli, TRT ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. TRT HD, TRT Belgesel, TRT Haber ve TRT Spor kanallarında yayınlanan İzmit Körfezi belgeselinin diğer TRT kanallarında da yayına gireceği ifade ediliyor. Program yapımcısı Aslan, önümüzdeki dönemde Kocaeli’nin Karadeniz sahilleri olan Kefken ve Kerpe’de de su altı belgeseli çalışması yapmayı planladıklarını dile getirdi.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım