Özel Kalem Müdürlüğü

0262 318 10 00

TDBB yönetimi, Denizli’de toplandı

Tarih: 7 Eylül, 2013
a a a

Başkan Karaosmanoğlu, TDBB’nin Denizli’de gerçekleşen Yüksek Danışma Kurulu ve birlik yönetim kurulu toplantılarına katıldı

TDBB yönetimi, Denizli’de toplandı

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı ve Türk Dünyası Belediyeler Birliği(TDBB) Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, birliğin Denizli’de düzenlenen Yüksek Danışma Kurulu ve yönetim kurulu toplantılarına katıldı. Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen toplantılarda TDBB’nin faaliyetlerine yönelik konular ele alındı.

YÜKSEK DANIŞMA KURULU

Türk Dünyası Belediyeler Birliği(TDBB)’nin Yüksek Danışma Kurulu ve yönetim kurulu toplantıları, Denizli’de gerçekleştirildi. Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen Yüksek Danışma Kurulu ve yönetim kurulu toplantılarına AK Parti Denizli Milletvekili ve birliğin eski başkanlarından Nihat Zeybekçi’nin yanı sıra birliğe üye belediye başkanları katıldı.

FAALİYETLER ELE ALINDI

Birliğin Yüksek Danışma Kurulu ve yönetim kurulu toplantılarında, TDBB’nin Türk dünyasına yönelik yaptığı faaliyetlerin yanı sıra yapılması planlanan çalışmalar ele alındı. Öte yandan 2014 yerel seçimlerinin ardından Büyükşehir olmaya hazırlanan Denizli’nin belediye başkanı Zolan ile Başkan Karaosmanoğlu, Büyükşehir yapılanmasına yönelik görüş alışverişinde bulundu. Başkan Karaosmanoğlu, kendilerini ağırlamasından dolayı Denizli Belediye Başkanı Zolan’a teşekkür etti.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım