Özel Kalem Müdürlüğü

0262 318 10 00

Bayramda dostluklar tazelenir

Tarih: 10 Ağustos, 2013
a a a

Başkan Karaosmanoğlu, Ramazan Bayramı’nda görev yapan güvenlik güçleri, kent esnafı ve Kocaeli halkıyla bir araya geldi

Bayramda dostluklar tazelenir

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Ramazan Bayramı’nı Kocaeli halkıyla bir arada kutladı. Başkan Karaosmanoğlu, bayramı hastanede geçiren hastalar ve yakınları, görev başındaki polis memurları, jandarma, taksiciler ve basın mensuplarıyla bayramlaştı.

HASTALARA ACİL ŞİFA DİLEDİ

Başkan Karaosmanoğlu, Ramazan Bayramı’nı Kocaeli halkıyla birlikte kutluyor. Kocaeli halkının buluşma noktası olan Kent Bayramlaşması’na katılan Başkan Karaosmanoğlu, ilçelerde düzenlenen bayramlaşmalara da iştirak etti. Görev başındaki polis memurlarıyla bayramlaşan Başkan Karaosmanoğlu, bayrama Kocaeli Devlet Hastanesi’nde giren hastalar ve yakınlarına da acil şifalar diledi.

JANDARMA VE POLİS

Kocaeli halkının bayram tadında haberler alması için Ramazan Bayramı’nda da çalışan basın mensuplarının da bayramını tebrik eden Başkan Karaosmanoğlu, İl Jandarma Alay Komutanlığı ve Polisevi’ndeki İl Emniyet Müdürlüğü bayramlaşma programlarına katıldı.

BAYRAMLAR SEVİNÇ GÜNLERİDİR

Bir Ramazan Bayramı’nı da Kocaeli halkıyla birlikte kutlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Ramazan ayında ve Ramazan Bayramı’nda dostluklar tazelenir, kırık gönüller onarılır, dargınlar barışır, kırgınlıklar unutulur. Bütün hemşerilerimin ve İslâm âleminin bayramını kutluyorum. Bayramlar kültür ve inanç değerlerimizin güç kazandığı özel günlerdir. Bayramlar sevinç günleridir. Neşe ve heyecan, her yeri kaplar’’ ifadesini kullandı.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım