Özel Kalem Müdürlüğü

0262 318 10 00

Birleşen kooperatiflerden ziyaret

Tarih: 26 Haziran, 2013
a a a

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, birleşen 5 No’lu ve 13 No’lu ulaşım kooperatiflerinin yöneticilerini kabul etti. Kooperatif başkanları Mustafa Kurt ve Hasan Öztürk ile yöneticiler, Başkan Karaosmanoğlu’na birleşmeden duydukları memnuniyeti ifade etti. Başkan Karaosmanoğlu da, ulaşımda en üst düzey vatandaş memnuniyetini istediklerini dile getirdi.

5 NO’LU VE 13 NO’LU KOOPERATİFLER

Kısa süre önce gerçekleşen birleşmenin ardından 5 No’lu Minibüsçüler Derneği ile 13 No’lu Derince Minibüsçüler Derneği’nin yöneticileri, Başkan Karaosmanoğlu’na konuk oldu. Kooperatif başkanları Mustafa Kurt ve Hasan Öztürk ile minibüsçüler, Başkan Karaosmanoğlu’na birleşme sürecinde kendilerine verdiği destek nedeniyle teşekkür etti.

TÜRKİYE’YE ÖRNEK OLACAĞIZ

Kurt ile Öztürk, ‘’Kooperatiflerimiz arasında birleşmeyi sağladık, nikahı kıydık. Sizi bu konuda mahcup etmeyeceğiz. Biz size güveniyoruz, sizin bize olan güveninizi de boşa çıkarmayacağız. Kocaeli olarak, ulaşımda da Türkiye’ye örnek olduğumuza, öncülük yapacağımıza inanıyoruz’’ ifadesini kullandı.

ÖNCELİĞİMİZ VATANDAŞ MEMNUNİYETİ

Her iki kooperatifin yöneticilerini birleşmeden dolayı kutlayan Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Vatandaşın ulaşımda duyduğu memnuniyet bizim için vazgeçilmezdir. Önceliğimiz her zaman en üst düzey vatandaş memnuniyetidir. Biz vatandaşımızın memnuniyeti noktasında sizin yanınızdayız. Gelişen ulaşım sistemlerini çok iyi takip etmeli ve entegre olmalısınız. Kurumsallaşma yolunda attığınız bu adımların çok önemli olduğuna inanıyorum’’ şeklinde konuştu.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım