Özel Kalem Müdürlüğü

0262 318 10 00

Gençlik heyetinden Başkan’a ziyaret

Tarih: 16 Mayıs, 2013
a a a

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, 15-21 Mayıs Gençlik Haftası etkinlikleri kapsamında kendisini ziyaret eden Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü heyetini kabul etti. Başkan Karaosmanoğlu, heyette yer alan gençlere Kocaeli’de herkesin 7’den 70’e spor yapmasını istediklerini ve bunun alt yapısını hazırladıklarını söyledi.

15-21 MAYIS GENÇLİK HAFTASI

Gençlik ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar ile öğrencilerden oluşan beraberindeki heyet, 15-21 Mayıs Gençlik Haftası etkinlikleri kapsamında Başkan Karaosmanoğlu’nu ziyaret etti. Başkan Karaosmanoğlu’nu ziyaret eden heyette Bahar Erseker( Karate- Avrupa 3.'sü), Efkan Gönalp(Görme Engelli Yüzme-100 mt serbeste Türkiye Şampiyonu), Berfin Kösemen(Basketbol Yıldızlar Türkiye Finalisti-50.Yıl İ.Ö.O. Spor Kulübü Kaptanı), Umut Günay(YGS Türkiye 6.'sı ve Kocaeli 1.'si) ve Abdüllatif Köksal( LGS Türkiye 24.'sü ve Kocaeli 1.'si) hazır bulundu.

ETKİNLİKLERLE İLGİLİ BİLGİ VERDİ

Başkan Karaosmanoğlu’na kendilerini verdikleri destek nedeniyle teşekkür eden İl Müdürü Çintimar, Gençlik Haftası etkinlikleri çerçevesinde yaptıkları çalışmalarla ilgili bilgi verdi. Çintimar, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda ise açık alanlarda spor organizasyonları düzenleyeceklerini, Sekapark’ta etkinlikler yapacaklarını söyledi. Kocaeli’nde spor yapmak için çok büyük imkanlar bulunduğuna değinen heyetteki genç sporcular da, Başkan Karaosmanoğlu’na hem derslerinde hem de branşlarında başarılı olacaklarını ifade etti.

7’DEN 70’E HERKES İÇİN SPOR

Büyükşehir olarak gençlere ayrı bir önem verdiklerini ve gençlere yaşanabilecek bir kent bırakmak için gece gündüz çalıştıklarını söyleyen Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Bu gençlerimizin hem eğitimlerinde başarılı olmaları, hem de spor yapmaları büyük bir başarıdır. Biz her zaman yanınızdayız, yanınızda olmaya da devam edeceğiz. Kocaeli’nde 7’den 70’e herkesin spor yapmasını arzu ediyoruz. Okullarımıza verdiğimiz basketbol potaları ve masa tenisi takımlarının yanı sıra birinci sınıflara da satranç takımları dağıttık. Sizler de arkadaşlarınız ve çevrenizi spor yapmaya teşvik edin’’ şeklinde konuştu.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım