Özel Kalem Müdürlüğü

0262 318 10 00

Bakan Davutoğlu, Büyükşehir’e konuk oldu

Tarih: 4 Mayıs, 2013
a a a
Bakan Davutoğlu, Büyükşehir'e konuk oldu

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret eden Dışişleri Bakanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nu misafir etti. Başkan Karaosmanoğlu, Bakan Davutoğlu’na Kocaeli’ne ve Büyükşehir’in çalışmalarına yönelik bilgi aktardı.

BÜYÜKŞEHİR’E ZİYARET

Bir dizi programa katılmak üzere ilimize gelen Dışişleri Bakanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret etti. Bakan Davutoğlu’nu Başkan Karaosmanoğlu’nun yanı sıra Başkan Vekili Zekeriya Özak, Genel Sekreter Ersin Yazıcı, genel sekreter yardımcıları, daire başkanları, şube müdürleri ve yöneticiler karşıladı.

TERASTAN İNCELEME

İlk olarak Büyükşehir Şeref Defteri’ni imzalayan Bakan Davutoğlu’na ziyaretinden dolayı teşekkür eden Başkan Karaosmanoğlu, bir hediye takdim etti. Bir süre sohbet eden Bakan Davutoğlu ile Başkan Karaosmanoğlu, ardından hizmet binasının terasına çıktı. Başkan Karaosmanoğlu burada Bakan Davutoğlu’na özellikle İzmit Körfezi’nin temizlenmesi ve çevre konularında yapılan çalışmaları anlattı.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım