Özel Kalem Müdürlüğü

0262 318 10 00

serhancatal@kocaeli.bel.tr

Down Sendromlular Derneği’nden ziyaret

Tarih: 5 Aralık, 2012
a a a

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kocaeli Down Sendromlular Derneği Başkanı Fikret Yılmaz ile yönetimini kabul etti. Down sendromlu çocukların iyi bir eğitimle topluma kazandırılabileceğini söyleyen Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Onların yüzündeki bir gülümseme, bir tebessüm; bizim için en büyük mutluluktur’’ dedi.

DERNEK YÖNETİMİ ZİYARET

Kocaeli Down Sendromlular Derneği Başkanı Fikret Yılmaz ile yönetim kurulu üyeleri, Başkan Karaosmanoğlu’nu ziyaret etti. Yılmaz ile beraberindekiler, dernek olarak yürüttükleri faaliyetlerle ilgili Başkan Karaosmanoğlu’na bilgi verdi.

TOPLUMA KAZANDIRABLİRİZ

Down sendromlu çocuklar da dahil olmak üzere özel eğitime ihtiyaç duyan tüm çocuklara sahip çıktıklarını ifade eden Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Hepimizin ailesinde, çevresinde, konu komşusunda down sendromlu çocuklarımız, engelli dostlarımız, arkadaşlarımız var. Büyükşehir olarak biz de yaptığımız bütün icraatlarımızda bu kardeşlerimizin hayatını kolaylaştırmaya özen gösteriyoruz. Down sendromlu çocuklarımız da iyi bir eğitimle topluma ve hayata kazandırılabilir’’ ifadesini, kullandı.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım