Özel Kalem Müdürlüğü

0262 318 10 00

serhancatal@kocaeli.bel.tr

Başkan’a hurdacılardan ziyaret

Tarih: 8 Kasım, 2012
a a a

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kocaeli Hurdacılar Derneği Başkanı Mustafa Nebili ile yönetimini kabul etti. Dernek yönetiminin kurmayı planladıkları hurdacılar sitesiyle ilgili bilgi verdiği Başkan Karaosmanoğlu, Kocaeli’nin modern görünümüne yakışacak bir esere imza atılacağına inandığını söyledi.

KOCAELİ HURDACILAR DERNEĞİ

Kocaeli Hurdacılar Derneği Başkanı Mustafa Nebili ile yönetiminde yer alan hurdacılar, Başkan Karaosmanoğlu’nu ziyaret etti. Dernek başkanı Nebili ile yöneticiler, ziyarette kurmayı planladıkları Hurdacılar Sitesi’yle ilgili çalışmaların geldiği noktayı Başkan Karaosmanoğlu’na aktardı.

HURDACILAR SİTESİ KURULACAK

Kocaeli genelinde derneğe üye çok sayıda hurdacı bulunduğunu dile getiren Nebili ile yöneticiler, ‘Hurdacılar Sitesi’ kurmak için bir süre önce başlattıkları çalışmaların devam ettiğini söyledi. Hurdacılar Sitesi’ni en kısa zamanda hayata geçirmek istediklerini söyleyen Nebili ile yöneticiler, kendilerine verdiği destek için Başkan Karaosmanoğlu’na teşekkür etti.

KENTE YAKIŞAN PROJELER

Dernek yöneticilerinin değişen ve gelişen Kocaeli’ne yakışacak bir projeyi hayata geçireceklerine inandığını vurgulayan Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Kentte yaşanan değişim ve dönüşüme herkesin katkı sunması gerekiyor. Kenti rahatlatacak, ileriye dönük her projenin önünü açmaya hazırız. Kente yakışan, Kocaeli’nin modern görünümüne yakışan bir çalışma yapacağınıza inanıyorum’’ ifadesini kullandı.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım