Özel Kalem Müdürlüğü

0262 318 10 00

serhancatal@kocaeli.bel.tr

Endonezya heyetinden ziyaret

Tarih: 16 Ekim, 2012
a a a

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Endonezya’nın Medan Belediye Başkanı Yardımcısı Dzulmi Eldin ile beraberindeki heyeti kabul etti. Başkan Karaosmanoğlu ile konuk belediye başkan yardımcısı Eldin, her iki ülkenin yerel yönetimleriyle ilgili görüş alışverişinde bulundu.

MEDAN ŞEHRİ YÖNETİCİLERİ

Endonezya’nın Medan Belediye Başkanı Yardımcısı Dzulmi Eldin, eşi Rita Maharani ve belediye yöneticilerinden oluşan heyet, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret etti. Endonezya heyetinin Başkan Karaosmanoğlu’nu ziyaretinde Genel Sekreter Ersin Yazıcı ile Genel Sekreter Yardımcısı Tahir Büyükakın da hazır bulundu.

GÖRÜŞ ALIŞVERİŞİNDE BULUNULDU

Endonezya’nın üçüncü büyük sanayi şehri olan Medan’ın belediye başkan yardımcısı Eldin, Kocaeli’ndeki iş adamlarını yatırım yapmaya davet etti. Başkan Karaosmanoğlu ile konuk belediye başkan yardımcısı, Türkiye ile Endonezya’daki yerel yönetim sistemleri hakkında görüş alışverişinde bulundu. Başkan Karaosmanoğlu, Endonezya heyetinden Medan halkına sevgilerini iletmelerini istedi.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım