Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı

0262 318 31 98

numanbalaban@kocaeli.bel.tr

Kandıralı muhtarlar buluştu

Tarih: 13 Ekim, 2017
a a a

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık Dairesi Başkanlığı tarafından istişare toplantıları Kandıra mahalle muhtarları ile devam ediyor. Kandıra Merkezde gerçekleştirilen kahvaltılı toplantıya Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanı Lütfi Efil, ilgili yöneticiler ve Karamürsel mahalle muhtarları katıldı.

MAHALLE TEMSİLCİLERİMİZSİNİZ

Büyükşehir Belediyesi hizmetlerin yerine getirilmesinde önemli rol oynayan muhtarlar ile yapılan istişare toplantılarının bu kez ki konuğu Kandıra Muhtarları oldu. Toplantıda Muhtarlık İşleri Daire Başkanlığı tarafından yapılan hizmetlerin aktarıldığı bir sunum gerçekleştirildi. Toplantıda bir açıklamada bulunan Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanı Lütfi Efil‘’ Büyükşehir Belediyemizin mahallelerdeki temsilcileri sizlersiniz. Biz çalışmalarımızı tabi ki her zaman eksiksiz gerçekleştirmek için çaba gösteriyoruz. Fakat sizler mahallelerin tamamına hâkimsiniz ve bizim görmediklerimizi bizlere aktarabilirsiniz ‘’ diyerek sözlerine başladı.

HER ZAMAN DESTEK VERİYORUZ

Muhtarlarımıza desteklerin her zaman sürdüğünün altını çizerek konuşmasına devam eden Efil ‘’ Muhtarlarımıza da elimizden geldiğince destek oluyoruz. En önemlisi muhtarlarımızın giderlerinin önemli bir kısmını kaplayan kırtasiye yardımlarını gerçekleştiriyoruz. Her muhtarımıza kırtasiye malzemeleri ve ofis araç gereçleri desteği veriyoruz ‘’ diyerek sözlerini sürdürdü.

VATANDAŞA AÇILAN BİR KAPISINIZ

Muhtarlık görevinin çok önemli bir görev olduğunun altını çizerek sözlerini sürdüren Efil ‘’ Muhtarlık çok önemli ve kutsal bir görevdir. Muhtar mahallede olan biteni en yakından bile kişidir. Vatandaşlarımız muhtarlarımız vasıtasıyla devletin en üstüne ulaşabilirler. Sizler bu sebepten bu ülkenin en temel taşlarından bir tanesisiniz biz de size hizmet etmek için buradayız ‘’ diyerek sözlerini tamamladı. Toplantı karşılıklı soru cevap ile devam etti.