Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı

0262 318 31 98

lutfiefil@kocaeli.bel.tr

Başiskele Muhtarlar Derneği’nden Plaket

Tarih: 10 Haziran, 2016
a a a

Genel Müdür İlhan Bayram, Başiskele Muhtarlar Derneği Başkanı ve Ovacık Mahallesi Muhtarı İlhan Altıntaş ile beraberindeki Yeşilyurt Mahalle Muhtarı Nihat Karaaslaner, Körfez Mahalle Muhtarı Sadettin Aslan, Kazandere Mahalle Muhtarı Mehmet Çalık, ve Şehit Ekrem Mahalle Muhtarı Yusuf Mandıra’yı makamında ağırladı.

MUHTARLAR İLE İŞBİRLİĞİ YAPIYORUZ

Ziyaretten dolayı teşekkür eden Genel Müdür Bayram, Kocaeli’nin gelişen yüzü olan Başiskele’de içmesuyu, kanalizasyon, yağmursuyu ve dere ıslahları gerçekleştirdiklerini belirtti. Yapılan çalışmalar ile bölgenin altyapı problemlerini bir bir çözdüklerini ifade eden İSU Genel Müdürü İlhan Bayram, “İnsan ve çevreye değer veren bir kurumuz. Büyükşehir Belediye Başkanımız İbrahim Karaosmanoğlu’nun bize gösterdiği vizyon ile bölge ayrımı yapmadan proje ve yatırımları hayata kazandırıyoruz. İlimizin gelişen ve değişen özelliği ile dikkat çeken Başiskele ilçemizde de altyapıda sıfır problem olacak şekilde çalışıyoruz. Çalışmalarımızı yaparken de muhtarlarımız ile karşılıklı işbirliği içinde gerçekleştiriyoruz. Mahalle muhtarlarımız, vatandaşların problemlerini iletmede önemli görevlerde bulunuyorlar.Karşılıklı işbirliğimiz devam edecektir; Şimdiye kadar bize verdikleri desteklerden dolayı da teşekkür ediyoruz. ”dedi.

ALTYAPI PROBLEMLERİ ÇÖZÜLDÜ.

Sıcak ilgiden dolayı teşekkür eden Başkiskele Muhtarlar Derneği Başkanı İlhan Altıntaş da, gerek İSU Genel Müdürlüğü ve gerekse Başiskele Şube Müdürlüğü ile her zaman karşılıklı işbirliği çerçevesinde çalıştıklarını söyledi. Mahallelerine yaptıkları katkılardan ve gerçekleştirilen altyapı projelerinden dolayı teşekkür eden Dernek Başkanı İlhan Altıntaş, yapılan çalışmalar ile altyapı problemlerinin çözüldüğünü kaydetti.

PLAKET VERİLDİ

Başiskele Muhtarlar Dernek Başkanı İlhan Altıntaş, ilçeye yapılan altyapı yatırımlarından dolayı İSU Genel Müdürü İlhan Bayram’a teşekkür ederek, dernek adına hazırlanan plaketi verdi. Ziyaret, Genel Müdür Bayram ve muhtarların hatıra fotoğrafı çekmesi ile son buldu.