Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı

0262 318 31 98

numanbalaban@kocaeli.bel.tr

Roman dernekleriyle istişare toplantısı yapıldı

Tarih: 2 Haziran, 2016
a a a

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Dr. Hasan Aydınlık, Seka Park Otel’de Sivil Toplum Kuruluşları ile toplantı yaptı. Toplantıda Muhtarlıklar ve Sivil Toplum Kuruluşları Dairesi Başkanı Ali Bilgi ve Roman dernekleri temsilcileri de hazır bulundu.

ORTAK SORUNLARI ÇÖZÜME KAVUŞTURALIM

Gerçekleştirilen toplantıda Roman vatandaşlarının sorunları masaya yatırılarak, sorunlar ile ilgili istişare yapıldı. Programda konuşan Genel Sekreter Yardımcısı Aydınlık, ‘’Bireysel sorunlarınız değil, toplumsal sorunlar üzerinden giderek hep birlikte çözüme kavuşturmak içi neler yapmalıyız, bunun üzerinde düşünmeliyiz. Kurulan yeni şube müdürlüğümüz ile birlikte hareket ederek sorunları çözüm noktasında çalışacağız’’ diye konuştu.

KARŞILIKLI İSTİŞARE YAPILDI

Programın devamında söz alan Muhtarlıklar ve Sivil Toplum Kuruluşları Daire Başkanı Ali Bilgi, ‘’Toplantımızın önce hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Bu toplantıyı nasıl bir yol izlememiz gerektiğini sizlerle konuşarak, ortak bir payda üzerinde buluşmak için gerçekleştiriyoruz’’ diye konuştu. Program karşılıklı soru cevap ile devam etti.