Müdahale Şube Müdürlüğü

0262 335 21 24

0262 335 21 25

kadirkokturk@kocaeli.bel.tr

KOSKEM’in çalışmaları YÜDAK’ta tanıtıldı

Tarih: 5 Ekim, 2013
a a a

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı bünyesinde faaliyet gösteren Kocaeli Sahilleri Su Kazalarını Engelleme Merkezi’nin (KOSKEM) çalışmaları örnek oluyor. Pek çok ilden ve yurt dışından gelen itfaiyecileri eğiten KOSKEM, arama kurtarma kulüplerinin tarafından da örnek alınıyor.

TANITIN STANDI KURULDU

KOSKEM’de gönüllü olarak görev alan Yeditepe Üniversitesi Doğal Afetler Arama ve Kurtarma Kulübü (YÜDAK) üyeleri tarafından üniversitede tanıtım programı gerçekleştirdi. Yeditepe Üniversitesi yerleşkesinde kurulan tanıtım standında İtfaiye Dairesi Başkanlığı’na ait 2 adet jet ski sergilenirken cankurantaranlık hakkında da öğrencilere bilgi verildi.

TEŞEKKÜR BELGESİ

İtfaiye Dairesi Başkanlığı, işbirliği içersinde olduğu kulübe gerekli desteği sağlayarak 2013 yılı yaz döneminde yaptığı katkılardan dolayı YÜDAK’a, teşekkür belgesi sundu. Belgeyi Afkom Şube Müdürü Ömer İslamoğlu verdi.

Kulüp yöneticileri ile bilgi alış verişi ve gelecek dönemlere yönelik hedef planlar konuşulurken, işbirliğinden duyulan memnuniyetler dile getirildi.