Meclis Şube Müdürlüğü

0262 318 13 12

0262 318 13 14

nizamsen@kocaeli.bel.tr

Encümen kiralama ihaleleri yaptı

Tarih: 3 Haziran, 2015
a a a
Encümen kiralama ihaleleri yaptı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Encümen Toplantısı, Genel Sekreter Doç. Dr. Tahir Büyükakın başkanlığında gerçekleştirildi. Encmende mülkiyeti Büyükşehir Belediyesi’ne ait iş yerlerinin kiralama ihaleleri yapıldı. 12 iş yerinin açık teklif usulüyle kiralama ihalelerinin yapıldığı encümen toplantısında 9 iş yeri kiralanırken, 3 iş yeri için katılımcı olmadı, bir ihale iptal edildi.

RAMAZANDA İMSAK VAKTİNE KADAR AÇIK

Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı’nın umuma açık istirahat ve eğlence yerlerinin açılış ve kapanış saatlerinin belirlenmesi teklifi de encümen gündeminde yer aldı. Kahveciler Odası’nın talebiyle Ramazan ayında lokanta ve kahvehanelerin imsak vaktine kadar açık kalmasına yönelik karar alındı. Normalde saat 12.00’ye kadar açık olan lokanta ve kahvehaneler Ramazan ayı boyunca imsak vaktine kadar açık kalabilecek.

BİR İHALE İPTAL EDİLDİ

İzmit Şirintepe Mahallesi Olimpik Buz Spor Salonu’ndaki 01 No’lu kafeterya 3 yıl süreliğine yıllık 2.500 TL+KDV’ye Ali Demirboğa’ya verildi. Derince ve Körfez ilçesinde Harikalar Sahili ve Tütünçiftlik Sahili’nde bulunan bisiklet kiralama yeri için yapılan ihale iptal edildi. Körfez Hacıosman Mahallesi şantiye depo yeri 3 yıl süreliğine yıllık 18.460 TL+KDV’ye Ali Akova’ya, İzmit Cumhuriyet Mahallesi Demokrasi Parkı’ndaki açık alan 3 yıl süreliğine yıllık 3.900 TL+KDV’ye Selvi Dobra’ya kiralandı.

3 YER İÇİN KATILIMCI OLMADI

İzmit Y. Kaptan Mahallesi durak yeri sosyal tesis ile İzmit Gündoğdu Mahallesi durak yeri sosyal tesisi ve İzmit Durhasan Mahallesi İzmit Şehirlerarası Otobüs Terminali’ndeki 1 adet ATM yeri için yapılan ihalelere katılımcı olmadı.

BALIK HALİNDEKİ İŞYERLERİ KİRALANDI

Kandıra Aydınlık Mahallesi Turan Güneş Caddesi’ndeki Halk Bankası Şubesi 3 yıl süreliğine yıllık 61.300 TL+KDV’ye Handan Yıldız’a, İzmit Karabaş Mahallesi Leyla Atakan Kültür Merkezi’ndeki Büfe–Kantin 3 yıl süreliğine yıllık 4.210 TL+KDV’ye Hatice Sela’ya, Karamürsel Ereğli 4 No’lu Balık Hali Ağ Çıkarma Yeri 3 yıl süreliğine yıllık 2.200 TL+KDV’ye Bekir Bora’ya kiralandı. Başiskele Sahil Mahallesi Karşıyaka Balık Hali 10 No’lu Balık Yazıhanesi 3 yıl süreliğine yıllık 5.600 TL+KDV’ye Murat Şahin, Başiskele Sahil Mahallesi Karşıyaka Balık Hali 11 No’lu Balık Yazıhanesi 3 yıl süreliğine yıllık 5.600 TL+KDV’ye Dilek Özdemir’e kiralandı.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım