Meclis Şube Müdürlüğü

0262 318 13 12

0262 318 13 14

nizamsen@kocaeli.bel.tr

Akçat Soğuk Hava Deposu kiralandı

Tarih: 18 Eylül, 2014
a a a
Akçat Soğuk Hava Deposu kiralandı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Encümen Toplantısı, Genel Sekreter Doç. Dr. Tahir Büyükakın başkanlığında yapıldı. Encümen toplantısında mülkiyeti Büyükşehir’e ait Karamürsel Akçat Mahallesi’nde bulunan Soğuk Hava Tesisi ihaleyle kiraya verildi.

AKÇAT SOĞUK HAVA DEPOSU KİRALANDI

Encümen toplantısında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi mülkiyeti olan Karamürsel’deki Akçat Soğuk Hava Deposu’nun kiralama ihalesi gerçekleştirildi. İhaleye İsmail Doğrul, Ali Özalan ve Mustafa Bülbül ortaklığındaki tek firma katıldı. Akçat Soğuk Hava Deposu bir yıl süreyle 7 bin 930 TL+KDV bedelle kiralandı.

ENCÜMEN TOPLANTISI

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Encümen Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda kiralama ihalesine çıkan diğer 10 işyeri için katılım gerçekleşmedi. Gebze Gaziler Dağı Mesire Alanı ve Kandıra Cebeci Sahili’nde bulunan 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 numaralı hediyelik eşya satış yeri kiralama ihalelerine katılım olmadı.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım