Meclis Şube Müdürlüğü

0262 318 13 12

0262 318 13 14

nizamsen@kocaeli.bel.tr

Büyükşehir'de toplantı yönetimi eğitimi verildi

Tarih: 29 Ekim, 2011
a a a
Büyükşehir'de toplantı yönetimi eğitimi verildi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi kurum içi eğitimlere devam ediyor. Verilen eğitimlerle çalışanların bilgilerinin taze tutulması ve güncellenmesi amaçlanıyor. Bu kapsamda üst yöneticilere toplantı yönetimi eğitimi verildi.

SERTİFİKA VERİLDİ

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Hizmet binasında verilen toplantı yönetimi eğitimine daire başkanları, müdürler ve birim sorumluları katıldı. Bülent Yerlikaya tarafından verilen toplantı yönetimi eğitiminin ardından katılımcılara katılım sertifikası verildi.

TOPLANTIDA KATILIMCILARA SÖZ HAKKI VERİLMESİ GEREKLİ

Toplantı yönetimi eğitiminde katılımcılara toplantıda dikkat edilmesi gereken kurallar aktarıldı. Ayrıca toplantıda sonuç alınamamasını dört nedeni sıralandı. Bunlar; yetersiz yönetim, yapısal eksikler, toplantıya önem verilmemesi, zor şartlar. İyi bir toplantı yapılması için herkesin toplantıya hazır gelmesi ve toplantı yöneticisinin katılımcılara söz hakkı vermesi gerektiği katılımcılara aktarıldı.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım