Meclis Şube Müdürlüğü

0262 318 13 12

0262 318 13 14

nizamsen@kocaeli.bel.tr

Yazı İşleri Platformu Darıca’da toplandı

Tarih: 6 Ekim, 2011
a a a
Yazı İşleri Platformu Darıca'da toplandı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Kocaeli’ deki 12 İlçe Belediyesi Yazı İşleri Müdürleri’nin oluşturduğu ‘Kocaeli Yazı İşleri Platformu’ Eylül ayı toplantısı Darıca Belediyesi’nin ev sahipliğinde Darıca Sevgi Parkı Deniz Köşkü Restaurant’ta yapıldı. Toplantıya Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Yazı İşleri ve Kararlar Dairesi Başkanı Kadir Erol ile Büyükşehir Belediyesi Yazı İşleri ve Kararlar Dairesine bağlı Meclis, Yazı İşleri, Encümen Müdürleri ve İlçe Belediyelerinin Yazı İşleri Müdürleri katıldı.

ÇEŞİTLİ KONULAR ELE ALINDI

Darıca Belediye Başkan Yardımcısı Seyfettin Ağtaş ve Darıca Belediyesi Yazı İşleri Müdürü İlknur Karaduman’ın ev sahipliğini yaptığı toplantıda belediyelerde yapılan Mülkiye Teftişleri ile Teftiş Raporlarına yapılacak işlemlere ilişkin konular müzakere edildi. Ayrıca, Büyükşehir Belediyesi ve İlçe Belediyeleri yazı işleri birimleri arasında yapılması planlanan ‘Ortak Çalışma Günleri Projesi’ değerlendirildi.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım