Meclis Şube Müdürlüğü

0262 318 13 12

0262 318 13 14

nizamsen@kocaeli.bel.tr

Yazı işleri müdürleri toplandı

Tarih: 11 Aralık, 2010
a a a
Yazı işleri müdürleri toplandı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Yazı İşleri ve Kararlar Dairesi Başkanlığı’nın ev sahipliğinde Kocaeli’deki 12 ilçe Belediyesi Yazı İşleri Müdürleri, yürütülen çalışmalarda uygulama birliğinin sağlanması için bir araya geldi. Yazı İşleri Müdürlerinin koordinasyon toplantısına Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Yazı İşleri ve Kararlar Dairesi Başkanı Kadir Erol, İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanı Osman Ayvazoğlu, Meclis Yazı İşleri, Encümen ve Arşiv Müdürleri ile İlçe Belediyelerinin Yazı İşleri Müdürleri katıldı.

UYGULAMA BİRLİĞİ

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meclis İmar Komisyonu Toplantı Salonu’nda yapılan toplantıda Büyükşehir ve ilçe belediyeleri arasındaki uygulama birliği, yardımlaşma ve koordinasyonun sağlanması için gereken noktalar masaya yatırıldı. Yaklaşık 3 saat süren toplantıda ayrıca karşılıklı bilgi ve tecrübe paylaşımının önemine değinildi.Koordinasyon toplantısının diğer ilçelerde de yapılarak gelenekselleşmesinin kararlaştırıldığı birleşmede katılımcılar çalışma alanları ile ilgili her türlü konuyu görüştü. Katılımcılar toplantının kent yararına önemli faydalar doğuracağını belirtti.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım