Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Planlama Şube Müdürlüğü

0262 318 18 42

Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Planlama Şube Müdürlüğü

a a a

"Dünya Kenti Kocaeli'ni Birlikte Planlıyoruz"

Sevgili Kocaeliler,

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi olarak, ilimiz genelinde fiziksel, sosyal ve ekonomik yapıda dönüşüm sağlayarak sağlıklı ve güvenli bir çevre yaratmak vizyonumuz doğrultusunda; dönüşüm, gelişim ve yenileme ihtiyacı olan alanlarla birlikte bu alanlar arasındaki ilişkiyi kurmak için gerekli olan araç ve yöntemleri belirlemek üzere "Kocaeli İli Kentsel Dönüşüm, Gelişim ve Yenileme Master Planı" çalışmalarına başlamış bulunmaktayız. Bu çalışmaları "katılımcı bir planlama anlayışı" ile yürütmek hedefimizi gerçekleştirmek için sizlerin yaşadığınız çevre ve kent ile ilgili karşılaştığınız sorunları, fikir, öneri ve beklentilerinizi aşağıdaki formu doldurarak çalışmamıza katkı sağlamanızı ve kentimizi size rağmen değil sizinle birlikte şekillendirmemize yardımcı olmanızı bekliyoruz.

İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanlığı

Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Planlama Şube Müdürlüğü

Not: Formda belirttiğiniz ikamet adresi, sorun bölgesinin belirlenmesi amaçlıdır. Yöneltilen sorulara cevap verilmesi amacıyla alınmamaktadır. Çalışmaların yönlendirilmesi için sorun, fikir, talep ve önerilerin belirtilmesi gerekmektedir.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım