Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Planlama Şube Müdürlüğü

0262 318 18 42

KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Planlama Şube Müdürlüğü

Deprem ve Kentleşme Çalıştayı koordinasyon toplantısı düzenlendi

Tarih: 19 Mayıs, 2016
a a a
Deprem ve Kentleşme Çalıştayı koordinasyon toplantısı düzenlendi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Daire Başkanlığı Zemin ve Deprem İnceleme Şube Müdürlüğü tarafından 2014 yılı itibariyle düzenlenen Deprem Gerçeği ve Kentleşme Çalıştayı bu yıl uluslararası nitelikte düzenlenecek. 8-9 Kasım 2016 tarihlerinde gerçekleştirilmesi planlanan çalıştayın koordinasyon toplantısı meslek odalarının katılımıyla Antikkapı Toplantı Salonu’nda yapıldı.

MESLEK ODALARI KATILDI

Toplantıya İmar ve Şehircilik Daire Başkanı Osman Günler, Zemin ve Deprem İnceleme Şube Müdürü Mustafa Cevher, Kocaeli Üniversitesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Şerif Barış, Çalıştay Düzenleme Kurulu Üyeleri Burcu Keleş, Mehmet Sancılı, Onur Kasap İle Mimarlar Odası Temsilcisi Hakan Yalçın, Jeofizik Mühendisleri Oda Başkanı Zeki Tığ, Jeoloji Mühendisleri Oda Temsilcisi Niyazi Temizkan, İnşaat Mühendisleri Oda Başkanı Tolga Ok ve Kocaeli Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölüm Başkanı Utkan Mutman katıldı.

ÇALIŞTAYIN ANA TEMASI

Fikir alışverişi ve işbirliği yapmak amacıyla gerçekleştirilen koordinasyon toplantısında çalıştayda gündeme alınacak konular ele alındı. Öte yandan üçüncüsü düzenlenecek Çalıştayın teması Teknolojik Afetler ve Afet Yönetimi olacak.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım