Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Planlama Şube Müdürlüğü

0262 318 18 42

KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Planlama Şube Müdürlüğü

Karaosmanoğlu, ‘’Kentin her noktası kontrolümüz altında’’

Tarih: 1 Şubat, 2016
a a a
Karaosmanoğlu, ‘'Kentin her noktası kontrolümüz altında''

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Dünya Şehircilik ve Kentsel Tasarım Projeleri alanında en profesyonel yarışma olan Golden City Awards‘dan ödül aldı. İmar ve Şehircilik Daire Başkanlığı Hafriyat ve Denetim Şube Müdürlüğü’nde çalışan personel, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’na yarışmada alınan ödülü takdim etti. Başkan Karaosmanoğlu ziyarette emek sarf ederek ödül alan çalışanlara teşekkür etti. Başkan Karaosmanoğlu “Hafriyat noktasında işini namuslu yapanın önünü açacağız. Ancak kanunların ve koyduğumuz ilkelerin dışına çıkanlara asla fırsat vermeyeceğiz. Kentin her noktası kontrol altındadır ve olmaya da devam edecek. Hafriyat atığı noktasında şehrimizin kirlenmesinin önüne geçeceğiz” dedi.

HAFRİYATTA ÖNEMLİ BİR MESAFE ALDIK

İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanı Osman Günler’in takdim ettiği ödülün töreni, İstanbul Kongre Merkezinde gerçekleştirilmişti. Törende en iyi akıllı kent teknolojisi kategorisinde ödülü "Hafriyat Bilişim ve Yönetim Sistemi" projesiyle Kocaeli Büyükşehir Belediyesi kazanmıştı. Ödülü alan Hafriyat ve Denetim Şube Müdürlüğü çalışanlarına hitaben konuşan Başkan Karaosmanoğlu, “Geçmiş yıllara rağmen hafriyatların taşınması ve denetiminde önemli mesafeler aldık. Burada kurulan sistem sizlerin gayretli çalışmasıyla oldu. Bir kez daha sizleri tebrik ediyorum” dedi.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım