Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Planlama Şube Müdürlüğü

0262 318 18 42

KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Planlama Şube Müdürlüğü

Kurtdere-Ortaburun yolu yenilenecek

Tarih: 10 Mart, 2013
a a a
Kurtdere-Ortaburun yolu yenilenecek

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi grup köy yollarıyla ilgili çalışmalarını sürdürüyor. Bozuk olan köy yollarında yenileme çalışması yaparak yolları ulaşıma uygun hale getiren Büyükşehir Belediyesi, sıcak havalara bağlı olarak soğuk asfalt uygulamalarını gerçekleştiriyor. Büyükşehir Belediyesi sıcak havanın habercisi olan baharın gelmesiyle köy yolarında çalışma yapmak için kolları sıvıyor.

8 KİLOMETRE YOL

Kurtdere ve Ortaburun köyleri arasında kalan 8 kilometrelik yol bölümü soğuk asfaltla kaplanacak. Yolu kullanacak köyler arasında Tevfikiye de yer alıyor. Çalışma kapsamında köy içi geçişleri asfaltlanacak. Grup köy yolunda bin 100 ton asfalt, 2 bin 800 metrekare parke, bin 400 metre bordür kullanılacak. Yol kenarlarında uygun yerlere bin 400 metre korkuluk 6 bin metre de yağmur suyu için V kanal yapılacak.

4 FİRMA KATILDI

Büyükşehir Belediyesi işi üstlenecek yüklenici firmayı belirlemek için ihale yaptı. En düşük teklifi 2 milyon 650 bin TL ile Güneş Asfalt verirken en yüksek teklif 3 milyon 183 bin TL ile Duy-Taş Hafriyat’tan geldi. Komisyon teklifleri değerlendirerek önümüzdeki günlerde sonucu açıklayacak.

Firmalar Teklifler

Güneş Asfalt 2 milyon 650 bin TL

Emay Yapı 2 milyon 668 bin TL

Atlas İnşaat 2 milyon 872 bin TL

Duy-Taş Hafriyat 3 milyon 183 bin TL

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım