İştirakler Koordinasyon Şube Müdürlüğü

0262 318 22 28

0262 318 22 29

KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

İştirakler Koordinasyon Şube Müdürlüğü

Başkan Toltar’dan İZAYDAŞ’a ziyaret

Tarih: 30 Mayıs, 2014
a a a

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, İZAYDAŞ Genel Müdürü Muhammet Saraç, şirket yöneticileri ve eski mesai arkadaşlarına iade-i ziyarette bulundu. Eski İZAYDAŞ çalışanı olan Toltar, “Şimdi belediye başkanı olarak buradayım, bana her zaman destek olan yöneticilerimize ve dostlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

GÜZEL ZAMANLARIM GEÇTİ

İZAYDAŞ Genel Müdürü Muhammet Saraç’ın ev sahipliği yaptığı kahvaltı ile başlayan ziyaret programına genel müdür yardımcıları ve tüm birim müdürleri katıldı. Belediye başkanlığına giden süreçte kendisine destek veren İZAYDAŞ yöneticilerine teşekkür eden Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, “İZAYDAŞ’ta güzel zamanlarım oldu. Belediye başkanı olduktan sonra da tebrik ziyaretine gelen genel müdürümüz Muhammet Saraç ve yöneticilerimize nezaket ziyaretinde bulunduk. Bana her zaman görüş ve düşünceleriyle destek olan genel müdürümüze, yöneticilerimize ve İZAYDAŞ’taki tüm dostlarıma teşekkür ediyorum” diye konuştu.

BAŞARILAR DİLİYORUZ

Programın sonunda genel müdür Muhammet Saraç, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar’ı ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Çalışkan yapısı ile tanıdığımız Başkan Toltar’ın, hayırlı ve güzel çalışmalar yapacağına gönülden inanıyor, belediye başkanlığı görevinde başarılar diliyoruz” dedi. Ziyaret program toplu bir hatıra fotoğrafı ile sona erdi.