İştirakler Koordinasyon Şube Müdürlüğü

0262 318 22 28

0262 318 22 29

KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

İştirakler Koordinasyon Şube Müdürlüğü

Okumuş, İZAYDAŞ’ı ziyaret etti

Tarih: 26 Mayıs, 2014
a a a

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Feyzullah Okumuş, İZAYDAŞ’ı ziyaret etti. Şirketin faaliyetleri hakkında tüm detayları dikkatle takip eden Okumuş, hizmet yelpazesi ve başarılı çalışmalardan dolayı İZAYDAŞ yönetimini tebrik etti.

ŞİRKET YÖNETİCİLERİ İLE TANIŞMA

İZAYDAŞ, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Feyzullah Okumuş’u ağırladı. Genel Müdür Muhammet Saraç’ın ev sahipliği yaptığı programda, Genel Müdür Yardımcıları ve birim müdürleri de hazır bulundu. Konferans salonunda yöneticilerle tek tek tanışarak başlayan program, İZAYDAŞ’ın tanıtım filmi ile devam etti.

TESİS TURU

Şirketin tüm faaliyetlerini Genel Müdür Saraç ve yöneticilerden ayrıntılarıyla dinleyen Genel Sekreter Yardımcısı Okumuş, daha sonra tesis turu ile yatırımları ve çalışmaları inceledi. Okumuş, düzenlenen teknik gezi ile yakma tesisi, kontrol odası, çöp gazından enerji üretim tesisi, biyogaz tesisi, çöp sızıntı suyu arıtma tesisi ve depolama alanlarını yerinde inceleme fırsatı buldu.

HİZMETLER GURUR VERİCİ

Sunum ve gezi sırasında sorduğu sorulara verilen yanıtlarla İZAYDAŞ izlenimlerini pekiştiren Genel Sekreter Yardımcısı Feyzullah Okumuş, çalışmalardan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan İZAYDAŞ’ın geniş bir hizmet yelpazesi içinde başarıyla yönetilip, faydalı yatırımlar yaparak kâr eden bir kuruluş olmasının gurur verici olduğunu kaydetti.

ZİYARET HATIRASI

Gezinin ardından İZAYDAŞ Genel Müdürü Muhammet Saraç, Genel Sekreter Yardımcısı Feyzullah Okumuş’a ziyaret anısına İZAYDAŞ logolu el işlemeli porselen bir duvar saati hediye etti. Okumuş’u ağırlamaktan dolayı duydukları memnuniyeti dile getiren Saraç, “Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız İbrahim Karaosmanoğlu’nun koyduğu hedefler doğrultusunda bizler de, şirketimizi ayakta tutan çalışmalarımızla, ömrünü uzatacak yatırımlarımızla kentimize ve ülkemize hizmet etmek için gayret gösteriyoruz” diye konuştu. Program toplu bir hatıra fotoğrafı ile son buldu.