Güvenlik Şube Müdürlüğü

0262 318 15 12

0262 318 37 04

erhankaya@kocaeli.bel.tr

Nuray Hanım ‘’Bir evladım da siz oldunuz’’

Tarih: 12 Mayıs, 2016
a a a

Ortopedik engelli Nuray Tümurkaynak, engeli nedeni ile telefonunu tamir ettirmek için Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi’ni aradı. Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri Nuray Hanımı evinden alıp telefonunu tamirciye getirmesini sağladı. Nuray Hanımı tekrar evine getiren ekipler, telefonu tamir edilmesinden sonra kendisine teslim etti. Nuray Hanımın sevinci görülmeye değerdi.

TELEFONU ARIZA YAPINCA

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, ihtiyaç sahibi vatandaşların yanında olmaya devam ediyor. Telefonu arıza yapan ortopedik engelli Nuray Hanımın imdadına da Büyükşehir Belediyesi yetişti. Kendi imkanları ile telefonunu tamir ettiremeyen Nuray Timurkaynak, 444 11 41 numaralı Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi’ni arayarak kendisine yardım edilmesini istedi. Çağrı Merkezi ekipleri anında Büyükşehir Zabıta Daire Başkanlığı ekiplerine olayı bildirdi.

ZABITA EKİPLERİ EVİNE ULAŞTI

Büyükşehir Zabıta ekipleri olaydan haber alır almaz Nuray Hanımın Başiskele ilçesindeki evine ulaştı. Koltuk değnekleri ile yürüyebilen Nuray Hanımı alan Büyükşehir ekipleri, telefonunu tamir ettirmek için teknik servise ulaştırdı. Burada telefonunu tamire bırakan ekipler Emine Hanımı tekrar evine ulaştırdı.

NURAY HANIMIN SEVİNCİ

Ertesi gün telefonun tamir edilmesinin ardından teknik servise giden Zabıta ekipleri telefonu Nuray Hanımın evine getirdi. Büyükşehir ekiplerini kapıda gören Nuray Hanımın mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür eden Nuray Hanım, ekiplerin kendisi için adeta bir evlat misali koşturduğunu, hepsini bir çocuğu gibi gördüğünü kaydetti.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım