Güvenlik Şube Müdürlüğü

0262 318 15 12

0262 318 37 04

erhankaya@kocaeli.bel.tr

Büyükşehir zabıtası iftarda buluştu

Tarih: 9 Temmuz, 2014
a a a

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı’nın yönetici, personel ve 12 ilçenin zabıta müdür ve memurlarının katılımlarıyla Antikkapı Restoran’da iftar yemeği düzenlendi. Büyükşehir zabıtasının düzenlediği iftar yemeğine ilgi yoğun oldu.

ÖZALAY KONUŞMA YAPTI

İftar saatine yakın bir zamanda konuşma yapan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanı Sadettin Özalay, iftar programına yoğun katılım sağlayan zabıta memur ve yöneticilerine teşekkür etti. Özalay, birlik ve beraberlik duygularının yoğun yaşandığı Ramazan ayında böyle bir organizasyonda Büyükşehir ve ilçe belediye zabıta teşkilatı çalışanlarıyla bulunmaktan duyduğu memnuniyeti belirtti.

ZABITA BELEDİYENİN VİTRİNİDİR

Zabıtanın iş yükünün ağır olduğunu, zabıta teşkilatlarının belediyelerin vitrini olduğunu ve çalışmaların insan odaklı vatandaş memnuniyetine dayalı hizmet vermek anlayışıyla yapılması gerektiğini belirten Özalay, ‘’Ramazan ayında yapacağımız çalışmaların hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum’’ dedi. Antikkapı’daki iftar programı geç saatlerde personelin memnuniyetiyle tamamlandı.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım