Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı

0262 331 13 88

0 262 291 00 68

semsettinyildirim@kocaeli.bel.tr

Diriliş Kampı’nda yılın son karının keyfini çıkarttılar

Tarih: 27 Nisan, 2017
a a a
Diriliş Kampı'nda yılın son karının keyfini çıkarttılar

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı’na bağlı olan ve Diriliş Kampı yılın son kar yağışında yine gençleri ağırladı. Karın tadını çıkaran gençler burada ayrıca birbirinden eğlenceli ve öğretici etkinliklere katılarak muhteşem bir hafta sonu geçirdi. Gençlere kar altındaki eğlencelerinde Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanı Ali Bilgi de eşlik etti.

YILIN SON KARINI DİRİLİŞ KAMPINDA GÖRDÜLER

Diriliş 2 Kampı Cumartesi ve Pazar günü Gölcük İmam-Hatip Lisesi, Hakkı Demir Anadolu İmam-Hatip Lisesi ve Muradiye Vakfı’ndan toplam 272 öğrenciyi ağırladı. Gençler kampa Cuma akşamı giriş yaptı. Cumartesi sabahına kahvaltı ile başlayan öğrenciler, mevsimin son karını Diriliş Kampı’nda yaşama imkanı yakaladı. Öğrenciler kamp alanındaki etkinliklerinde Türk Devletlerinin bayraklarını ellerinde taşıdı.

OKUDULAR, EĞLENDİLER

Kampta topluca kitap okuma etkinliği düzenlendi. Bir arada okumanın keyfine varan gençler, ayrıca doğa içinde spor yapma imkanı buldu. Ata sporu matrak ve okçuluk faaliyetlerine katılan öğrenciler, Paintbalın yanı sıra futbol ve badminton oynamayı da ihmal etmedi.

ALİ BİLGİ GENÇLERİ YALNIZ BIRAKMADI

Öte yandan yılın son karını Diriliş Kampı’nda görme imkanı yakalayan gençlere Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanı Ali Bilgi de eşlik etti. Gençlerle sohbet eden Ali Bilgi, Diriliş Kampı’na olan ilgileri nedeniyle teşekkür etti.