Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı

0262 331 13 88

0 262 291 00 68

semsettinyildirim@kocaeli.bel.tr

Bilgievi öğrencileri Diriliş Kampı’nda geleneksel kamp ateşini yaktı

Tarih: 9 Aralık, 2016
a a a
Bilgievi öğrencileri Diriliş Kampı'nda geleneksel kamp ateşini yaktı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanlığı’na bağlı olarak faaliyet gösteren Bilgievleri öğrencileri, Diriliş Kamp Merkezi’nde kamp yaptı. İki gün boyunca doğa yürüyüşlerinden ok atma talimlerine kadar birçok branşta spor yapan 274 Bilgievi öğrencisi, birlik ve beraberlik ruhu içinde yıllarca unutulmayacak bir anıya imza attı. Çocuklar, doğa ile iç içe muhteşem bir zaman geçirmenin keyfini yaşadı.

DOĞA İÇİNDE SPOR

Bilgievi öğrencileri eğitmenleri gözetiminde Türkiye’nin en önemli gençlik kamplarından biri olan Büyükşehir Belediyesi’ne ait Diriliş Kamp Merkezi’ne çıktı. Oldukça eğlenceli geçen yolculuğun ardından kampa varan çocuklar, ilk olarak kampla ilgili bilgi aldı. Ertesi sabah kahvaltının ardından güne sporla başlayan Bilgievi öğrencileri; doğa yürüyüşleri, ok atma, matrak, futbol ve paintball gibi sporları yaptı.

GELENEKSEL KAMP ATEŞİ YAKILDI

Bilgievi öğrencileri kampın son gününde hava kararınca geleneksel kamp ateşini yaktı. Kamp ateşinin etrafında bir araya gelen ve şarkılar söyleyen Bilgievi öğrencileri, böylesine güzel bir anı yaşadıkları için Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’na ve Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanlığı’na teşekkür etti.