Gençlik Hizmetleri Şube Müdürlüğü

0262 331 13 88

KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

Gençlik Hizmetleri Şube Müdürlüğü

Şampiyonlar bu kez millet için sahnedeydi

Tarih: 21 Temmuz, 2016
a a a

Darbe girişiminin ardından tüm yurtta olduğu gibi Kocaeli halkıda evlerine gitmeyerek Perşembe Pazarı Alanında sabahın erken saatlerine dek demokrasi nöbetini tutmaya devam ediyor. 15 Temmuz akşamında başlayan ve tüm siyasi partiler başta olmak üzere, Sivil toplum kuruluşlarının tam destek verdiği 'Hâkimiyet Milletindir' nöbeti tutulmaya devam etti. Sabah 08.00'e kadar süren nöbete Kocaeli halkı tam destek verirken Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Kulübü sporcu, antrenör, yönetici ve velileri de her zamanki gibi nöbette yer aldı.

DEMOKRASİMİZE SAHİP ÇIKIYORUZ

Binlerce vatandaşın katılım gösterdiği 'Hâkimiyet Milletindir' nöbetlerine katılan Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Kulübü’nün şampiyon sporcuları, Ay Yıldızlı bayraklarla sahneye çıkarak, binlerce Kocaeliliyi selamladı. Halkın coşkulu desteğini alan mavi beyazlı sporcular uzun süre sahnede kalarak, söylenen marşlara ve şarkılara hep bir ağızdan eşlik etti. Nöbette sporcularıyla birlikte kulübünün başında yer alan Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Kulübü Başkanı Dr.Ali Yeşildal “Biz büyük bir millet ve devletiz. Ülkemizin sportif alanda başarısı için Dünya çapında mücadele veren bu güzel sporcu kardeşlerimiz başta olmak üzere, antrenör, sporcu velilerimiz ve yöneticilerimizle alanlara inerek demokrasimize sahip çıkıyoruz. Bu ülkeyi bölmek isteyenlere asla izin vermeyeceğiz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve hükümetimizin her zaman yanında olacağız” dedi.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım