Bütçe Şube Müdürlüğü

0262 318 10 00

6400

muratustaoglu@kocaeli.bel.tr

Personele “Yatırım ve Performans İzleme Sistemi” eğitimi

Tarih: 1 Aralık, 2018
a a a

Daire Başkanlıklarının yıl bazında taahhüt ettikleri yatırım ve hizmetlerin, mali ve fizik uygulanabilirliğinin takip edildiği “Yatırım-Performans İzleme Sistemi” hakkında Büyükşehir Belediyesinin ilgili personellerine eğitim verdi. Kurumsal Gelişim Dairesi Başkanlığı tarafından Meclis Salonu’nda verilen eğitime, dairelerin kurumsal gelişim temsilcilerinden oluşan 25 personel katıldı. Sistem hakkında örnekler verilerek anlatılan eğitimde, sistem hakkında ayrıntılı bilgiler de aktarıldı.

HEDEFLERİN TAKİP VE DEĞERLENDİRİLMESİNDE KOLAYLIK
İnteraktif bir şekilde gerçekleşen bilgilendirme ve eğitim programında Strateji Geliştirme Şube Müdürü Burak Otyam, performans yönetim sisteminin işleyişinde ve yönetiminde, etkin rol oynayan kurumsal gelişim temsilcileriyle birlikte yapacakları çalışmalar hakkında bilgi verdi. Otyam temsilcilere üstlendikleri görevin kritik öneminden ve sistemin Büyükşehir Belediyesine sağlayacağı kolaylıklar üzerinde durdu.

YATIRIM - PERFORMANS İZLEME SİSTEMİ ANLATILDI
Eğitimde, ayrıca Yatırım-Performans İzleme Sistemi’nde yatırımların ve performans göstergelerinin veri girişlerinin nasıl yapılacağını örneklerle anlatıldı. Daire temsilcilerinin sorularının ve taleplerinin dinlenmesinden sonra eğitim sona erdi.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım