Bordro ve Tahakkuk Şube Müdürlüğü

0262 318 12 40

neclacavdar@kocaeli.bel.tr

KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

Bordro ve Tahakkuk Şube Müdürlüğü

Büyükşehir’de online ihale sonrası işlemler eğitimi

Tarih: 29 Temmuz, 2020
a a a
Büyükşehir'de online ihale sonrası işlemler eğitimi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı ile Marmara Belediyeler Birliği işbirliğiyle düzenlenen “İhale Sonrası İşlemler Eğitim Programı” online olarak gerçekleştirildi.

106 PERSONEL
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve iştiraklerinde görev yapan ihale sonrası iş ve işlemlerinde görevli personel, kontrol teşkilatı görevlileri, muayene kabul heyeti görevlileri ile sözleşme sürecinde görevli personele yönelik hizmet içi eğitim gerçekleştirildi. Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı ile Marmara Belediyeler Birliği işbirliğiyle düzenlenen online “İhale Sonrası İşlemler Eğitim” programına 106 personel katıldı.

ONLİNE EĞİTİM
Eğitim öncesi katılımcılara seslenen İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanı Bayram Bayram; “Yerel yönetimlerin kaliteli hizmet verebilmeleri için eğitim önem arz etmektedir. Özellikle içinde bulunmuş olduğumuz durum itibariyle online eğitimler gerçekleştiriyoruz. Personelimizin niteliğini arttırırken online eğitimler ile sağlıklarını koruyoruz. Bu eğitim sonunda belediyemiz ve bağlı kuruluşlarımız da ihale işlemlerinde görevli personelin ihale sonrası yapılacak iş ve işlemlerde daha yetkin olması öncelikli hedefimiz” açıklamasında bulundu.

İHALE SONRASI İŞLEMLER
Eğitmen Ümit Arslan tarafından gerçekleştirilen eğitimde 4734 Sayılı Kamu İhale Kanunu ve 4735 Sayılı Kamu İhaleleri Sözleşmeleri Kanunu kapsamında sözleşme uygulamalarına ilişkin hususlar ele alındı. Eğitim programı sonrası personelin ihale işlemleri ile ilgili yetkinliğinin artırılması hedefleniyor.

2. EĞİTİM EYLÜL AYINDA
Üç gün boyunca online olarak gerçekleştirilen eğitimin ikincisi Eylül ayında gerçekleştirilecek. 15-16-17 Eylül 2020 tarihlerinde yapılması planlanan eğitimin Belediye Meclis Salonu’nda yüz yüze gerçekleştirilmesi hedefleniyor.

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım